duminică, 11 ianuarie 2009

ufaaa....

eu zic ca deja iarna aceasta abuzeaza de bunatatea mea fratioare...si a multor altora ca mine:( numai ce imi revenisem si eu dupa un gat in pioneze, medicamente etc :( ufaa...
ok...deci treaba sta in felul urmator: nu vreau sa vorbesc neaparat despre ceea ce urmeaza dar imi e greu sa trec peste...e o chestie ATAT de trecuta..prezenta..viitoare in viata mea incat nu mai stiu unde sa fug...am incercat, cel putin cu gandul, sa evadez dar nu imi iese e ca un scai si se tine al naibii de bine:)) puteti ghici oare la ce ma refer eu? ( va rog nu ganditi prea mult, dauneaza grav sanatatii..personally tested ;))
si daca pana acum ati facut supozitii si aveti ceva idei conturate in minte stati asa sa va lamuresc..
de fapt stiti ce? to be continued...pentru seara aceasta e prea multe si grele ;))
BTW... hint...project after project :((

Un comentariu:

rah rah spunea...

well whatever it is good luck with it :)

um..it could be worse..you know..I can't post the reason in this comment,but like my father always used to say..