joi, 1 ianuarie 2009

mda...si a venit si NOUL AN...YEYYY!!!! ( ???)


nu as vrea sa va dezamagesc dar tocmai mi s-a confirmat si mie un lucru pe care de multa vreme il banuiam....NU EXISTA MOS CRACIUN!!! :(( tot ce mi-am dorit si eu era sa fie zapaduta sa ma bat si eu putintel..:( ... sau poate exista si nu eram eu la locul potrivit la momentul potrivit? hmmm...
e si pana va las pe voi sa meditati la dilema existentei mosului, am sa incep sa astern alte ganduri..stati asa
mai am de fapt inca o intrebare: '' credeti ca asa cum ati petrecut in seara de trecere in noul an asa va fi intregul an??'', nu de alta insa daca e asa sa stiu sa imi dau demisia;))
glumesc...pentru unii stiu ca a fost tot ceea ce si-au dorit..(good 4 u;) pentru altii mai putin....pentru mine a fost o noapte linistita..spre uimirea mea personala. printre schimbat de canale, am meditat mult, mai mult ca de obicei :)), si am tras eu asa niste concluzii..
am realizat cine imi sunt prietenii sau macar care sunt oamenii care au fost langa mine la nevoie si am descoperit unde trebuie sa calc si unde nu..e ceva si asta nu?;) si alte concluzii la care am ajuns nu le voi impartasi momentan pentru ca nu as vrea sa cobesc prea mult..(nu de alta dar fac parte din categoria oamenilor ''numai mie mi se poate intampla'', dupa cum afirma o prietena) ce e mai nasol ca daca ma astept la lucruri bune acelea nu se adeveresc insa daca o clipa imi zboara mintea la ceva nasol..puok s-a si adeverit...ce mai viata :))
sincera sa fiu nici nu stiu de ce am inceput sa scriu acest post...o sa inchei totusi cu urarile de SANATATE, FERICIRE SI FIE CA NOUL AN SA FIE DE UN BILIARD DE ORI MAI BUN DECAT CEL CE A TRECUT!!!

3 comentarii:

Unknown spunea...

omg chiar nu exista:((.am mai auzit dar nu am vrut sa cred:))...
la multi ani!!(asta trebuia sa zic pe 31:)

ioana spunea...

La multi ani, blondu' meu :-D! Sa nu iti pierzi speranta ca va veni un an mai bun (oricum noi sagetile nu ne lasam, nu-i asa? ;-) ) Pupici!!!:-*

Anonim spunea...

Strumfule!!!! Mosul exista ;). Sper ca la anul sa-l vezi.